Barrooster 2017-2018 2e helft veld

 

 

 

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team Tijden Bardienst Bardienst
24-3-2018 9.45 Reeuwijk F1 Avanti F 9.00- 9.30 openen Ed en Heleen
24-3-2018 9.45 Reeuwijk E1 Avanti E7
24-3-2018 10.45 Reeuwijk D1 Korbis D4 9.30 – 11.30 Toine Setz en Karin Pronk
24-3-2018 10.45 Reeuwijk C1 Avanti C3
24-3-2018 11.45 Reeuwijk B1 Avanti B3
24-3-2018 11.45 Reeuwijk A2 Avanti A7 11.30 – 14.00 Marleen en Lucas Agema
24-3-2018 13.00 Reeuwijk A1 Avanti A2
24-3-2018 14.30 Reeuwijk 1 Dalto 3 14.00 – 16.00 Danique Brandhorst en Lisa Olijve
24-3-2018 14.30 Reeuwijk 2 KOAG 4
24-3-2018 16.00 Reeuwijk 3 KOAG 3 16.00 – sluiten Alex, Alex en Esther Burger
31-3-2018 11:00 Reeuwijk C1 KCC/SO natural C3 10:15 – 10:45 openen Ed en Heleen
31-3-2018 11:00 Reeuwijk A2 DeetosSnel A5
31-3-2018 12:30 Reeuwijk A1 Woudenberg A2 10:45 – 13:00 Monique Koster en Sabine Zaal
31-3-2018 14:00 Reeuwijk 2 Tempo 4
31-3-2018 14:00 Reeuwijk 3 Pernix 5 13.00 – 15.00 Carolien Schrier en Nicoline Hendriks
31-3-2018 15:30 Reeuwijk 1 Viking 1 15.00 – sluiten Jan vd Heuvel en John Verdouw
11-4-2018 20:00 Reeuwijk MW1 Victum/War Child MW1 19.15 – sluiten Gerrit
14-4-2018 09:45 Reeuwijk E1 Nieuwerkerk E5 9.00 – 9.30 openen Heleen
14-4-2018 09:45 Reeuwijk F1 KCC/SO natural F3
14-4-2018 09:45 Reeuwijk D1 KOAG D4 9.30 – 12.00 Marleen en Lucas Agema
14-4-2018 10:45 Reeuwijk B1 Oranje Wit (D) B3
14-4-2018 12:00 Reeuwijk A1 Reehorst ’45 A1 12.00 – 14.30 Leendert Jan Hoogebrugge en   Nienke Pulles
14-4-2018 13:30 Reeuwijk 3 Madjoe 3
14-4-2018 14:00 Reeuwijk 2 Fiducia 2 14.30 – sluiten Albert Jan Wolthers en Ivo van Velzen
14-4-2018 15:30 Reeuwijk 1 Fiducia 1
21-4-2018 10:30 Reeuwijk F1 IJsselvogels F3 9.45-10.15 opening Heleen en Ed
21-4-2018 10:30 Reeuwijk C1 Eureka C1 10.15-12.45 Claudia vd Vis
21-4-2018 11:30 Reeuwijk A2 OZC A2  
25-4-2018 20:00 Reeuwijk MW1 HKC (U) MW1 19.15 – sluiten Gerrit
12-5-2018 10:30 Reeuwijk E1 Sperwers E3 9.45-10.15 opening Heleen en Ed
12-5-2018 10:30 Reeuwijk D1 Korbis D4 10.15- 12.45 Romy Kwakernaak en Sanne Nomen
12-5-2018 11:30 Reeuwijk B1 OZC B1
16-5-2018 20:00 Reeuwijk MW1 Thor (H) MW1 19.15 – sluiten Gerrit
26-5-2018 10:15 Reeuwijk F1 Nieuwerkerk F5 9.30- 10.00 opening Heleen en Ed
26-5-2018 10:15 Reeuwijk E1 IJsselvogels E4
26-5-2018 10:15 Reeuwijk D1 Reflex D2 10.00 – 12.30 Cirsten Kwakernaak
26-5-2018 11:15 Reeuwijk B1 Triade B1
26-5-2018 12:30 Reeuwijk A1 DVO/Accountor A3 12.30 – 15.00 Sia vd Heuvel (evt. bijspringen Karin van Buren)
26-5-2018 12:30 Reeuwijk 3 Rapid 4
26-5-2018 14:00 Reeuwijk 2 Rapid 2 15.00 – 17.30 Thera en Alex van Es
26-5-2018 15:30 Reeuwijk 1 Rapid 1
afsluiting seizoen 17.30 -sluiten Thijs Hofman en Jens Verdouw geholpen door…
Kim de Jong en organisatie
 
 
2-6-2018 11:00 Reeuwijk C1 Ten Donck C1 10.15 – 12.30 Ed en Heleen
2-6-2018 11:00 Reeuwijk A2 RWA A2