Datum Begintijd Thuisteam Uitteam bardienst
1-12-2018 12:00 Reeuwijk D1 SKF D7 11.00 Heleen en Ed openen
1-12-2018 13:00 Reeuwijk C1 Korbis C2 12.00 – 15.00 uur Sabine Zaal en Yvonne van Delft
1-12-2018 14:00 Reeuwijk B1 SDO/BlijWerkt B1 15.00 – 18.00 uur Cirsten Kwakernaak (tot 17.45 uur) Danique Brandhorst en Casper Benard
1-12-2018 15:00 Reeuwijk A2 VEO A3 18.00 – 21.00 uur Heleen Schrier, Berend Kees van Loo en Karin van Buren
1-12-2018 16:10 Reeuwijk A1 Twist A1 Heleen en Ed sluiten
1-12-2018 17:20 Reeuwijk 3 Merwede/Multiplaat 5
1-12-2018 18:30 Reeuwijk 1 Atlantis 1
1-12-2018 19:45 Reeuwijk 2 Triaz 2
15-12-2018 12:00 Reeuwijk F1 Nieuwerkerk F5 11.00 Heleen en Ed openen
15-12-2018 13:00 Reeuwijk D1 Victum D3 12.00 – 15.00 uur Marleen Agema, Karin van Buren en Thera van Es
15-12-2018 14:00 Reeuwijk C1 IJsselvogels C2 15.00 – 18.00 uur Eva de Vos, Lisa Olijve, Iris de Vos (tot 17.45)
15-12-2018 15:00 Reeuwijk B1 Vriendenschaar (B) B2 18.00 – 21.00 uur Nora Olijve, Jan van den Heuvel, (Heleen bijspringen tijdens drukte)
15-12-2018 16:00 Reeuwijk A2 Meervogels/Física A4 Heleen en Ed sluiten
15-12-2018 17:10 Reeuwijk A1 KCR A2
15-12-2018 18:25 Reeuwijk 1 IJsselvogels 1
15-12-2018 19:35 Reeuwijk 2 IJsselvogels 2
19-1-2019 12:00 Reeuwijk F1 Nieuwerkerk F7 11.00 Heleen en Ed openen
19-1-2019 13:00 Reeuwijk D1 HKC (U) D1 12.00 – 15.00 uur Florian vd Bijl en Tim Verheij
19-1-2019 14:00 Reeuwijk B1 De Vinken B1 15.00 – 18.00 uur Nienke Pulles, Carolien Meeuse en Nicoline Hendriks
19-1-2019 15:00 Reeuwijk A1 NIO A1 18.00 – 21.00 uur Anita Blom, Alex van Roon en Ivo van Velzen
19-1-2019 16:10 Reeuwijk 3 Kinderdijk 6 sluiten Ed en Heleen
19-1-2019 17:25 Reeuwijk 1 EKVA 1
19-1-2019 18:40 Reeuwijk 2 EKVA 2
2-2-2019 12:00 Reeuwijk F1 IJsselvogels F3 11.00 Heleen en Ed openen
2-2-2019 13:00 Reeuwijk C1 Meervogels/Física C2 12.00 – 15.00 uur Lucas Agema en Floris Worst
2-2-2019 14:00 Reeuwijk B1 Luno B1 15.00 – 18.00 uur Trudie Bukman en Ivonne Breestraat
2-2-2019 15:00 Reeuwijk A2 Nieuwerkerk A2 18.00 – 21.00 uur Irene Evers, Ivo van Velzen (Ed bijspringen tijdens drukte)
2-2-2019 16:10 Reeuwijk A1 Kinderdijk A2 sluiten Heleen en Ed Sluiten
2-2-2019 17:25 Reeuwijk 1 Refleks 1
2-2-2019 18:35 Reeuwijk 2 Refleks 2
2-2-2019 19:45 Reeuwijk 3 NIO 4
16-2-2019 11:00 Reeuwijk F1 Korbis F3 10:00 Ed en Heleen openen
16-2-2019 12:00 Reeuwijk D1 Atlantis D2 11.00 – 14.15 uur Annet Hoogerbrugge en Sia van den Heuvel
16-2-2019 13:00 Reeuwijk C1 KOAG C2 14.15 – 16.30 uur Claudia van der Vis en Danique Brandhorst
16-2-2019 14:00 Reeuwijk B1 ESDO B1 16.30 – 19.30 uur Edith Dekker en Jeanet Kwakernaak,
16-2-2019 15:00 Reeuwijk A2 ESDO A2 19.30-21.30 uur Arnold van den Berg, Marieke van den Berg
16-2-2019 16:10 Reeuwijk A1 OZC A1 sluiten Ed en Heleen sluiten
16-2-2019 17:20 Reeuwijk 3 Nieuwerkerk 8
16-2-2019 18:30 Reeuwijk 2 ADOS 2
16-2-2019 19:40 Reeuwijk 1 ADOS 1
16-3-2019 12:00 Reeuwijk F1 Gemini F1 11.00 Ed en Heleen openen
16-3-2019 13:00 Reeuwijk D1 Midlandia D1 12.00 – 15.00 uur Kevin Nieuwenhuisen, Sanne Nomen
16-3-2019 14:00 Reeuwijk C1 Gemini C1 15.00 – 18.00 uur Judith Dijkstra, Thijs Hofman en John Verdouw
16-3-2019 15:00 Reeuwijk A2 Gemini A2 18.00 – sluiten Ivo van Velzen, Peter Verheij en Laurens van der Does (na eigen wedstrijd)
16-3-2019 16:15 Reeuwijk 3 PKC/SWKGroep 10 sluiten Ed en Heleen sluiten
16-3-2019 17:25 Reeuwijk 2 KIOS (N) 2
16-3-2019 18:35 Reeuwijk 1 KIOS (N) 1
30-3-2019 11:00 Reeuwijk F1 KCR F3 10.00 Ed en Heleen openen
30-3-2019 11:55 Reeuwijk D1 Synergo D4 11.00 – 14.00 Lucas Agema, Karin Pronk
30-3-2019 12:55 Reeuwijk C1 Nieuwerkerk C2 14.00 – 17.00 Nienke Pulles en Carolien Meeuse
30-3-2019 13:55 Reeuwijk B1 Atlantis B1 16.30-19.00 Casper Benard (aanvulling voor drukte en voor Esther Burger, want later )
30-3-2019 14:55 Reeuwijk A2 Korbis A2 17.00-sluiten Esther Burger (vanaf 18.50) Alex van der Vis en Alex van Roon
30-3-2019 16:05 Reeuwijk A1 KCC/SO natural A3 Ed en Heleen sluiten
30-3-2019 17:15 Reeuwijk 3 Albatros 6
30-3-2019 18:25 Reeuwijk 1 GKV (H) 1
30-3-2019 19:35 Reeuwijk 2 GKV (H) 2