Datum tijd wedstrijd (oefen) tijd bardienst
6 april 10.15 uur reeuwijk F1 – weidevogels F2 9.00 – 10.00 Heleen en Ed openen
6 april 10.15 uur reeuwijk C1 – Weidevogels C1 10.00 – 12.30 Toine en Sanne
6 april 11.30 uur Reeuwijk B1 – Dijkvogels B1 12.30 – 15.00 Hanny en Berend Kees
6 april 11.30 uur Reeuwijk D1- weidevogels D2 15.00- 17.30
6 april 12.45 uur Reeuwijk A2- Triade A1 17.30 tot sluit Heleen en Ed
6 april 14 uur Reeuwijk 2
6 april 15.30 uur Reeuwijk 1
Datum Tijd Thuisteam Uitteam tijd bardienst
20-4-2019 10:15 Reeuwijk F1 KCC/SO natural F2 9.15 10.00 uur Ed en Heleen
20-4-2019 11:15 Reeuwijk B1 DVS ’69 B1 10 – 12.30 uur Irene vd Vis en Yvonne van Delft
20-4-2019 11:30 Reeuwijk D1 Dubbel Zes D2
20-4-2019 12:30 Reeuwijk A2 IJsselvogels A2 12.30 – 15 uur Eva en Melinda
20-4-2019 12:40 Reeuwijk C1 Nieuwerkerk C2
20-4-2019 13:50 Reeuwijk A1 KCC/SO natural A3 15 – 17.30 uur Ilse, Britt en Floris
20-4-2019 15:30 Reeuwijk 1 OZC 1
20-4-2019 16:30 Reeuwijk 3 KCC/SO natural 7 17.30 – 19.30 Tim en Kevin en Florian
20-4-2019 16:50 Reeuwijk 2 OZC 2
18-5-2019 11:00 Reeuwijk F1 IJsselvogels F3 10-11 uur Heleen openen (Ed afwezig)
18-5-2019 11:30 Reeuwijk B1 Fortuna/Delta Logistiek B3
18-5-2019 12:00 Reeuwijk D1 KCC/SO natural D3 11.00 – 14.00 uur Sabine en Karin Pronk
18-5-2019 12:45 Reeuwijk A2 DeetosSnel A3
18-5-2019 13:00 Reeuwijk C1 Maassluis C2 14.00 – 16.00 uur Annette H en John V
18-5-2019 14:05 Reeuwijk 3 RWA 6
18-5-2019 15:30 Reeuwijk 1 Nexus 1 16.00 – 18.00 uur Arnold en Marieke vd Berg en Ivo van Velzen
18-5-2019 16:50 Reeuwijk 2 Nieuwerkerk 4
15-6-2019 10:45 Reeuwijk F1 Nieuwerkerk F7 9.45 – 10.45 uur Heleen en Ed openen
15-6-2019 11:20 Reeuwijk 3 Sporting Delta 5
15-6-2019 11:45 Reeuwijk B1 Conventus B1 10.30 – 13.00 uur Carolien en Nicolien
15-6-2019 12:40 Reeuwijk A2 Gemini A1 13.00 – 14.30 uur Thijs en Iris
15-6-2019 13:00 Reeuwijk D1 Tempo D4 14.30 -16.30 uur Nora en Lisa Olijve ( Lisa totdat Jose er is)
15-6-2019 14:00 Reeuwijk A1 Korbis A1 15.00 – 17.30 José (tot Esther er is)
15-6-2019 14:05 Reeuwijk C1 Gemini C1 16.30 – sluit Alex V, Esther (vanaf 17.30 uur) en Alex
15-6-2019 15:30 Reeuwijk 1 DES (D) 1
15-6-2019 16:50 Reeuwijk 2 Maassluis 2