Het Rijrooster voor tweede helft veld 2018-2019

Datum Tijd Thuis/Uit   Vertrek tijd Rijden Accommodatie Plaats
A1              
6-apr 20:00 Synergo A1 Reeuwijk A1 18:30 Hoogerbrugge, v/d Linden, Verdouw Utrecht Utrecht
20-4-2019 13:50 Reeuwijk A1 KCC/SO natural A3 12:50 x sportpark Groene zoom REEUWIJK
11-5-2019 11:30 KCR A2 Reeuwijk A1 10:00 van Buren, Nieuwenhuisen, Smit Reyerpark RIDDERKERK
25-5-2019 14:00 Kinderdijk A2 Reeuwijk A1 12:15 Vreede, Worst, Hoogerbrugge sportpark Molenzicht ALBLASSERDAM
1-6-2019 12:30 DVS ’69 A1 Reeuwijk A1 10:45 smit, Nieuwenhuisen, van Buren sportpark Schildman HENDRIK-IDO-AMBACHT
15-6-2019 14:00 Reeuwijk A1 Korbis A1 13:00 x sportpark Groene zoom REEUWIJK
Datum Tijd Thuis/Uit Uit/ Thuis Vertrek tijd Rijden Accommodatie Plaats
A2  
20-4-2019 12:30 Reeuwijk A2 IJsselvogels A2 11:45 x De groene zoom REEUWIJK
11-5-2019 10:30 Gemini A1 Reeuwijk A2 09:30 fietsen Groenhoven park Gouda
18-5-2019 12:45 Reeuwijk A2 DeetosSnel A3 12:00 x de groene zoom REEUWIJK
25-5-2019 13:30 DeetosSnel A3 Reeuwijk A2 12:15 vd akker, rijkenhuizen, stoppelenburg sportterrein Vorrinklaan DORDRECHT
1-6-2019 12:30 IJsselvogels A2 Reeuwijk A2 11:15 agema,koster, merkx sportlaan Moordrecht MOORDRECHT
15-6-2019 12:40 Reeuwijk A2 Gemini A1 11:55 x de groene zoom REEUWIJK
Datum Tijd Thuis/Uit Uit/ Thuis Vertrek tijd Rijden Accommodatie Plaats
B1
20-4-2019 11:15 Reeuwijk B1 DVS ’69 B1 10:30 x de groene zoom REEUWIJK
11-5-2019 15:00 Conventus B1 Reeuwijk B1 13:45 vd berg, van loo, Lewna sportpark develstein ZWIJNDRECHT
18-5-2019 11:30 Reeuwijk B1 Fortuna/Delta Logistiek B3 10:45 x de groene zoom REEUWIJK
25-5-2019 13:00 Fortuna/Delta Logistiek B3 Reeuwijk B1 11:45 de Groot, olijve, Slappendel sportpark kruithuisweg-Oost DELFT
1-6-2019 11:00 DVS ’69 B1 Reeuwijk B1 09:45 verdouw, Verheij, van Loo sportpark schildman HENDRIK-IDO-AMBACHT
15-6-2019 11:45 Reeuwijk B1 Conventus B1 11:00 x de groene zoom REEUWIJK
Datum Tijd Thuis/Uit Uit/ Thuis Vertrek tijd Rijden Accommodatie Plaats
C1
20-4-2019 12:40 Reeuwijk C1 Nieuwerkerk C2 11:40 x de Groene Zoom REEUWIJK
11-5-2019 10:30 Gemini C1 Reeuwijk C1 09:30 fietsen Groenhovenpark GOUDA
18-5-2019 13:00 Reeuwijk C1 Maassluis C2 12:00 x de Groene Zoom REEUWIJK
25-5-2019 11:00 Maassluis C2 Reeuwijk C1 09:45 dijkstra, hoefs, kaars Wipperspark MAASSLUIS
1-6-2019 11:00 Nieuwerkerk C2 Reeuwijk C1 10:00 lerssenboom, pronk, vis De kleine Vink veld NIEUWERKERK AD IJSSEL
15-6-2019 14:05 Reeuwijk C1 Gemini C1 13:00 x de Groene Zoom REEUWIJK
Datum Tijd Thuis/Uit Uit/ Thuis Vertrek tijd Rijden Accommodatie Plaats  
D1
20-4-2019 11:30 Reeuwijk D1 Dubbel Zes D2 11:00 x de Groene zoom REEUWIJK
11-5-2019 09:30 Tempo D4 Reeuwijk D1 08:30 Broer,van Dijk, Houdijk, sportcomplex zegersloot ALPHEN AAN DEN RIJN
18-5-2019 12:00 Reeuwijk D1 KCC/SO natural D3 11:00 x de Groene zoom REEUWIJK
25-5-2019 14:30 KCC/SO natural D3 Reeuwijk D1 13:30 Visser,Verboom, vd Heuvel sportpark Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL
1-6-2019 09:55 Dubbel Zes D2 Reeuwijk D1 08:55 Smit, van Velzen, Nomen Stokroosveld ‘S-GRAVENHAGE
15-6-2019 13:00 Reeuwijk D1 Tempo D4 12:00 x de Groene zoom REEUWIJK
Datum Tijd Thuis/Uit Uit/ Thuis Vertrek tijd Rijden Accommodatie Plaats
F1
20-4-2019 10:15 Reeuwijk F1 KCC/SO natural F2 09:45 x de Groene zoom REEUWIJK
11-5-2019 09:00 Nieuwerkerk F7 Reeuwijk F1 08:10 van rijn, wouters De kleine Vink veld NIEUWERKERK AD IJSSEL
18-5-2019 11:00 Reeuwijk F1 IJsselvogels F3 10:30 x de Groene zoom REEUWIJK
25-5-2019 09:00 IJsselvogels F3 Reeuwijk F1 08:10 maaijen, loenen sportlaan Moordrecht MOORDRECHT
1-6-2019 12:00 KCC/SO natural F2 Reeuwijk F1 11:00 achterberg, broer sportpark Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL
15-6-2019 10:45 Reeuwijk F1 Nieuwerkerk F7 10:15 x de Groene zoom REEUWIJK