Definitieve Teamindelingen

Melinda Geen categorie

Hieronder kunnen jullie de teamindelingen, trainingstijden en trainers/coaches vinden voor het korfbaljaar
2024 / 2025 wat na de zomer zal gaan starten.

De D1 en de D2 zullen nog selectietrainingen krijgen om te bepalen wie er in welk team gaat spelen,
deze teams worden later dus nog definitief gemaakt.

Mochten er vragen en/of opmerkingen zijn, ontvangen we deze graag via tc@ckv-reeuwijk.nl .

Selectie Reeuwijk 1 en 2
Trainingstijden: Maandag 20:00 uur, woensdag 20:00 uur, bij wedstrijd midweek 20:30

Voeg toe aan kalender (.ICS)

Senioren Reeuwijk Selectie
Cirsten Bas
Donna Casper
Iris de V. Chris
Judith D. Christian
Judith K. Florian
Julia L. Jens
Kim Lars
Manon Luca
Marianne Pieter
Suze Robin
Tessa
Yorinde

 

Reeuwijk 3
o.l.v. nader te bepalen
Trainingstijden: Maandag 19:30, woensdag 19:30

Voeg toe aan kalender (.ICS)

Senioren Reeuwijk 3
Athalja Arnold
Celine Floris
Dame uit selectie Jan
Dame uit selectie Laurens
Matthias
Tim V.

 

Reeuwijk 4
o.l.v. nader te bepalen (woe), Esther V. (Za)
Trainingstijden: Woensdag 19:30

Voeg toe aan kalender (.ICS)

Senioren Reeuwijk 4
Claudia Alex V.
Inez Bart S.
Ivon Erwin
Sandra Hans
Trudie Mark
Peter
Tom
Ton
Wil (zaal)

 

Reeuwijk Midweek
o.l.v. nader te belpalen
Trainingstijden: Maandag 20:00 uur, woensdag 20:00 uur (thuiswedstrijden)

Voeg toe aan kalender (.ICS)

Senioren Reeuwijk Midweek
Danique Bart D.
Dorine Michiel
Esther B. Niels
Iris van D. Rudy
Janine Tim van B.
Melinda
Petra
Sanne

 

Reeuwijk Trainersgroep
o.l.v. Pieter Dijkstra

Trainingstijden: Maandag 19:00 uur.

Voeg toe aan kalender (.ICS)

 

Reeuwijk A1
o.l.v. Tim, Chris en Julia
Trainingstijden: Maandag 18:30, woensdag 18:30.

Voeg toe aan kalender (.ICS)

Junioren Reeuwijk A1
Alisa Stein
Elise Yorick
Jill
Julia
Mylene
Rebecca
Rhodé
Rosanne

 

Reeuwijk B1
o.l.v. Judith & Eline (ma) – Kim & Robin (woe) –  Eline en Kim / Robin (za)
Trainingstijden: maandag 18:30, woensdag 19:00.

Voeg toe aan kalender (.ICS)

Junioren Reeuwijk B1
Anne vd H. Ezra
Annemijn Milo
Elianne Nathanaël
Fébe Sietse
Indy Stefan

 

Reeuwijk C1
o.l.v. nader te bepalen (ma), Danique en Casper (woe en za)
Trainingstijden: maandag half 7, woensdag half 7

Voeg toe aan kalender (.ICS)

Junioren Reeuwijk C1
Amber Jens
Anna Micha
Elin Robinson
Renske Ruben
Tess

 

Reeuwijk selectie D1 en D2
o.l.v. Tessa, Jill, Cirsten, Alisa
Trainingstijden: maandag 17:30, woensdag 17:30

Voeg toe aan kalender (.ICS)

Junioren Reeuwijk D1 en D2
Anne van G. Daan
Bo Ralf
Emily
Esther
Frederieke
Jaila
Joëlle
Kiki
Laura
Lisa L
Lisa R
Lotte
Merel
Nina

Data selectietrainingen D teams:
Maandag 10 juni 17:30 – 18:30
Woensdag 12 juni 17:30 – 18:30
Zaterdag 15 juni 11 uur – 12 uur
Woensdag 21 aug 17:30 – 18:30
Zaterdag 24 aug oefenwedstrijden
Maandag 26 aug 17:30 – 18:30
Woensdag 28 aug 17:30 – 18:30
Zaterdag 31 aug oefenwedstrijden in definitieve teams

 

Reeuwijk E1
o.l.v. Manon en Inge
Trainingstijden: Woensdag 17:30 samen met E2

Voeg toe aan kalender (.ICS)

Junioren Reeuwijk E1
Emma
Flore
Roos
Vajen
Zoë

 

Reeuwijk E2
o.l.v. Elise (woe&za) en Rosanne(za)
Trainingstijden: Woensdag 17:30 samen met E1

Voeg toe aan kalender (.ICS)

Junioren Reeuwijk E2
Benthe
Julie
Quinty
Sofie
Sophia

Reeuwijk F1
o.l.v. Rhodé en Annemijn
Trainingstijden: woensdag 17:30

Voeg toe aan kalender (.ICS)

Junioren Reeuwijk F1
Fay Silvijn
Linthe
Niene
Teske
Evy
Madelief

 

Reeuwijk F2 (trainingsgroep)
o.l.v. Rhodé en Annemijn
Trainingstijden: Woensdag 17:30

Voeg toe aan kalender (.ICS)

 

Junioren Reeuwijk F2
Jefta
Sifra Thom

 

Reeuwijk Kangoeroes
o.l.v. nader te bepalen met behulp van Mylene, Tess, Amber en Anna
Trainingstijden: Thuiszaterdagen, nader te bepalen